Уважаемые болельщики, хоккейный клуб «Темиртау» поздравляет вас с государственным праздником Днём Первого Президента Республики Казахстан!

1 декабря, 2021

Құрметті жанкүйерлер, «Темиртау» хоккей клубы сіздерді мемлекеттік мереке - Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Күнімен шын жүректен құттықтайды!
Дәл осы күні - 1991 жылыдың 1-ші жұлдызында Нұрсұлтан Назарбаев Ел тарихындағы алғашқы бүкілхалықтық сайлауда Қазақстан Президенті болып сайланғанына байланысты мерекелік күн ретінде таңдалды. Елбасы заманауи мемлекет құра білді, сондай-ақ, әлем картасында Қазақстанның шекарасын белгіледі.
Жерімізде тыныштық, елімізде береке шалқып, көк байрағымыз бейбіт аспанда желбіресін!
---------------------------------------------------------------------------
Это знаковый день в истории независимого Казахстана, который открыл новую веху в развитии и становлении государственности Республики Казахстан — молодого, сильного и мощного государства.
Пусть наша Родина – Республика Казахстан, развивается, крепнет и процветает!