Құрметті жанкүйерлер «Сарыарқа» хоккей клубы баршаларыңызды 1 мамыр – Қазақстан халықтарының бірлігі мерекесімен шын жүректен құттықтайды!

1 мая, 2022

Бір шаңырақтың астындағы халқымыздың достығы мен өзара түсіністігі одан әрі жалғасып, еліміздегі ұлтаралық татулық әрдайым берік болып, қашан да ынтымақ, бірлік мәңгі жасай берсін!

————————

Уважаемые болельщики хоккейный клуб «Сарыарка» поздравляет вас  с 1 мая – Днем единства народа Казахстана! Этот праздник стал замечательной традицией нашего многонационального народа, олицетворяющий мир и согласие, в нем сошлись самые заветные мечты всех казахстанцев. Процветания родному Казахстану!